Microsoft podnikové riešenia

Kto je Microsoft?

Microsoft je najväčší poskytovateľ podnikového softvéru, s tržbami 44,3 miliardy USD a najväčšia softvérová spoločnosť na svete. Microsoft dodáva plne integrované podnikové riešenia pre širokú škálu priemyselných odvetví a rovnako aj najlepšie samostatné riešenia svojho druhu schopné sprostredkovať svojim užívateľom jasné informácie z oblasti plánovania podnikových zdrojov, logistických väzieb, riadenia vzťahov so zákazníkmi a dodávateľmi, riadenia nákladov, životných cyklov produktov či Business Intelligence. Zamestnáva vyše 92 000 zamestnancov vo viac ako 100 krajinách po celom svete.

Aké riešenia Microsoft ponúka?

Poslaním spoločnosti Microsoft Corporation je prostredníctvom technológií pomáhať ľuďom a organizáciám na celom svete naplno využiť ich potenciál.

Produkty Microsoft Dynamics poskytujú obchodné riešenia pre finančné riadenie, riadenie vzťahov so zákazníkmi, riadenie dodávateľského reťazca a analytické aplikácie pre malé a stredne-veľké podniky, veľké organizácie, a divízie globálnych podnikov.

GEMMA Systems ponúka tri časti produktového portfólia Microsoft

Microsoft Dynamics AX

Dynamics AX je flexibilní riešenie pre riadenie a plánovanie podnikových zdrojov (ERP) a e-business.

Viac informácii o Microsoft Dynamics AX

Microsoft Dynamics CRM

Dynamics CRM je riešenie pre dobré vzťahy so zákazníkmi. Spokojní zákazníci sú základným kameňom rastu modernej spoločnosti.

Viac informácii o Microsoft Dynamics CRM

Sharepoint

Riešenie Sharepoint prináša širokú škálu funkcii pre spoluprácu vnútri i mimo spoločnosti, organizáciu času a zdrojov. Zapojte sa do skutočného zdieľania informácií.

Viac informácii o Sharepoint

Microsoft Dynamics AX Slovak localization.

GEMMA Systems delivers and maintains localization of Microsoft Dynamics AX for Slovak Republic including legislation and Slovak translation in the price of standard Microsoft Dynamics AX licenses and BREP.

More information

hore