Výroba okien a dverí

Odborové riešenie pre výrobcov okien a dverí

Máloktoré výrobné odvetvie sa v posledných rokoch zmenilo tak ako výroba okien a dverí. Skôr tradičná súčasť stolárskych remesiel sa premenila od základov.

Čo zostalo, je fakt, že okná a dvere tvoria tvár každej stavby. Preto súčasní stavitelia kladú na okná a dvere tie najvyššie nároky. Okrem vzhľadu je samozrejme rozhodujúca aj funkčnosť, bezpečnosť a minimalizácia tepelných strát.

Progresívni výrobcovia moderných okien a dverí našli materiály a postupy, ktoré spĺňajú aj najnáročnejšie požiadavky architektov a stavebníkov. My sme vytvorili nástroje, ktoré uspokoja aj najnáročnejších výrobcov okien a dverí.

Informácie sú rozhodujúce

Prečo sú správne informácie v segmente výroby okien a dverí dôležitejšie ako v iných odvetviach? Pretože každé okno a dvere sú unikátne výrobky, ktoré sa svojimi rozmermi a dizajnom líšia od všetkých ostatných. Cieľom je uspokojiť čo najväčší počet zákazníkov v širokom spektre výrobkov. Preto sú správne informácie rozhodujúce.

Partnerstvo spoločností 3E Datentechnik, Dynamica a Microsoft prináša unikátne riešenie podnikového informačného systému pre výrobcov okien a dverí. Toto partnerstvo je zárukou troch ES:

 • Správneho riešenia
 • Správnej technológie
 • Správnej implementácie

Voľbou nášho riešenia získava každý výrobca rozhodujúcu výhodu plynulého informačného toku od zákazníkov cez distribútorov a vlastnú výrobu až k dodávateľom. A okrem toho množstvo nástrojov na vyhodnocovanie informácií a automatizáciu administratívnych postupov.

Riešenie: komplexné, ale nekomplikované

Nemecká spoločnosť 3E Datentechnik, Gold Certified Partner spoločnosti Microsoft, sa zaoberá vývojom vhodných nástrojov pre výrobcov okien a dverí už od roku 1993.

Vyvrcholením snahy o vytvorenie čo nejkomplexnejšieho a pritom špecializovaného nástroja pre výrobcov okien a dverí je systém luuXa ERP.

Už žiadne zložité prevody dát! Jednotné riešenie všetkých oblastí od návrhu až po montáž!

Systém luuXaERP v sebe skĺbil špecializovanú funkčnosť nástrojov Look a univerzálnu funkčnosť podnikového ERP systému Microsoft Dynamics AX. Vzniklo tak špičkové End-to-End vertikálne riešenia pre výrobcov okien a dverí, postavené na skúsenostiach a moderných technológiách.

Vertikálne riešenie zahŕňa:

 • návrhár okien a dverí, konfigurátor výrobkov
 • prípravu ponúk, kalkulácií a riadenie objednávok
 • riadenie zákaziek na výrobných linkách, vyhodnocovanie výroby
 • kapacitné plánovanie výroby a rozvrhovanie montáže
 • riadenie logistiky a grafické plánovanie distribúcie

Budúcnosť: chránime vaše investície

Spojenie špecifického riešenia pre výrobcov okien a dverí s univerzálnym robustným ERP systémom Microsoft Dynamics AX prináša používateľom zásadné výhody. Okrem funkčnosti, ktorá vďaka vzájomnej synergii pokrýva podnikové procesy od začiatku do konca, je to predovšetkým ochrana vynaložené investície.

luuXa ERP je riešenie, ktoré spĺňa tie najnáročnejšie požiadavky podnikov, ktorých rozvoj sa nezastavil na lokálnej úrovni, ale rastie smerom k dobývaniu pozícií na medzinárodnom trhu.

luuXa ERP podporuje spoluprácu podnikov umiestnených v rôznych krajinách a spojených v rámci nadnárodnej spoločnosti. Užívatelia majú k dispozícii viac jazykov, viac mien, viac legislatívnych pravidiel v rámci jednej inštalácie.

Nemôžete vedieť s určitosťou, ako sa bude vaša spoločnosť rozvíjať v najbližších rokoch. S riešením luuXa ERP však budete mať istotu, že sa každej zmene dokážete prispôsobiť.

luuXa ERP zahŕňa:

 • všetku funkčnosť a nástroje Microsoft Dynamics AX
 • širokú funkčnosť vertikálneho riešenia pre výrobcov okien a dverí
 • riadenie financií a účtovníctva vrátane medzipodnikových financií a konsolidácie
 • komplexné riadenie dodávateľského reťazca
 • CRM
 • internetový portál
 • riadenie medzipodnikových logistických operácií, B2B komunikáciu

hore