Novinky

1 2 3 4 5 6 10   Následujúci   ››

Zákaznický workshop 2017

Tradiční Zákaznický workshop, který se konal 17. a 18. října, je pro letošní rok za námi. Stojí však za to na něj pořádně zavzpomínat. Tento ročník byl totiž opravdu výjimečný!

 

Zákaznický workshop G2D

Ve dnech  17.–18. října jsme uspořádali workshop určený našim zákazníkům. Tentokrát setkání proběhlo netradičně v prostorách našeho dlouholetého zákazníka – na polygonu Tatra Trucks a v hotelu TATRA v Kopřivnici. 

 

Spoločnosť NVision Czech Republic prechádza na Infor ERP LN

NVisionGroup Czech Republic

Společnost NVision Czech Republic, dodavatel telekomunikačních služeb operátorům po celém světě a výrobce high-tech komponent pro automobilový průmysl, se rozhodla inovovat podnikový informační systém, jehož úkolem je podpora rychlého ekonomického rozvoje společnosti.

 

TATRA se rozhodla podpořit svůj růst inovací informačního systému

Společnost TATRA TRUCKS a.s. vlastnící obchodní značku TATRA se rozhodla inovovat podnikový informační systém, aby podpořila svůj rychlý ekonomický rozvoj. Dodavatelem řešení na platformě Infor ERP LN 6 je společnost GEMMA Systems, se kterou TATRA spolupracuje již od roku 1998.

 

Spoločnosť BAUMIT na Slovensku prvá s Microsoft Dynamics AX2012.

BAUMIT, spol. s r.o., popredný európsky výrobca materiálov pre fasády a omietky, od začiatku roka na novom ERP na báze Microsoft Dynamics AX2012.

 

Microsoft Dynamics AX2012 pre Hitachi Chemical Europe GmbH

GEMMA Systems zahájila projekt implementácie Microsoft Dynamics AX 2012 v Hitachi Chemical Europe GmbH v Düsseldorfe v spolupráci s japonskou spoločnosťou Hitachi, Ltd.

 

Plavba s klientom po Dunaji

98.jpg

Systém Microsoft Dynamics AX predstavuje komplexné riešenie plánovania podnikových zdrojov v rámci stredne veľkých a veľkých organizácií. Dunaj je druhá najdlhšia európska rieka. Pýtate sa, čo tieto dve na prvý pohľad nesúvisiace informácie môže spájať? Spojili je spoločnosti GEMMA Systems a Baumit.

Článok preberáme z Baumit Magazínu. Jeho plné znenie si tiež môžete stiahnuť ako pdf.

Fotogalériu nájdete na našom
facebookovom profile.

 

CEMM THOME SK implementuje komplexný podnikový informačný systém Infor ERP LN6.1

CEMM THOME SK sa rozhodla zjednotiť svoje informačné systémy do jediného komplexného integrovaného riešenia na báze systému Infor ERP LN6.1.

 

Spoločnosť BAUMIT sa rozhodla pre Microsoft Dynamics AX2012.

BAUMIT, spol. s r.o., popredný európsky výrobca materiálov pre fasády a omietky implementuje v SR najpokročilejší ERP systém od spoločnosti Microsoft, Microsoft Dynamics AX 2012 R2, so spoločnosťou GEMMA SYSTEMS.

 

McROY Slovakia využíva Dynamics CRM s odborovým riešením pre HR od spoločností GEMMA Systems a Dynamica.

Spoločnosť McROY Slovakia, a.s. so sídlom v Bratislave sa rozhodla pre odborové riešenie pre oblasť Recruitingu na platforme Microsoft Dynamics CRM 2011, dodané spoločnosťou GEMMA SYSTEMS, s.r.o. v spolupráci s jej sesterskou spoločnosťou Dynamica, a.s.

 

Microsoft Dynamics CRM 2011 v OMS, spol. s r.o.

OMS, spol. s r.o., popredný slovenský a európsky výrobca svietidiel, posilnil riadenie svojich marketingových a obchodných operácií implementáciou Microsoft Dynamics CRM 2011.

 

Microsoft Dynamics AX v živej prevádzke za menej ako 2 mesiace.

PRECISION TUBES EUROPE s.r.o., popredný výrobca tenkostenných oceľových rúrok, sa rozhodol pre zmenu svojho informačného systému na platformu Microsoft Dynamics AX v auguste 2011 a už k 1.10.11 uviedol do živej prevádzky systém pre oblasť Financií, Skladov a Logistiky!

 

KOVAL SYSTEMS, a. s. v roku 2011 na novom Microsoft Dynamics AX.

Spoločnosť Koval Systems, s.r.o. popredný výrobca trezorov v spolupráci so svojím partnerom GEMMA Systems, s.r.o. úspešne zavŕšila plánovaný prechod na svoj nový podnikový informačný systém MS Dynamics AX 2009.

 

GEMMA Systems víťazom Microsoft Industry Awards 2011

Microsoft Industry Awards 2011 Winner in Slovakia

Spoločnosť GEMMA Systems, s.r.o. sa stala víťazom už piateho ročníka súťaže Microsoft Industry Awards 2011 v kategórii „Najefektívnejšie riešenie podnikového informačného systému“.

 

Slovenská lokalizácia Microsoft Dynamics AX 2009

Od 1.3.2011 ponúka GEMMA Systems plnú slovenskú lokalizáciu Microsoft Dynamics AX 2009 v cene štandardnej licencie.

 
1 2 3 4 5 6 10   Následujúci   ››

hore