McROY Slovakia využíva Dynamics CRM s odborovým riešením pre HR od spoločností GEMMA Systems a Dynamica.

Spoločnosť McROY Slovakia, a.s. so sídlom v Bratislave sa rozhodla pre odborové riešenie pre oblasť Recruitingu na platforme Microsoft Dynamics CRM 2011, dodané spoločnosťou GEMMA SYSTEMS, s.r.o. v spolupráci s jej sesterskou spoločnosťou Dynamica, a.s.

Pri výbere riešenia bol kladený dôraz na podporu medzinárodnej expanzie spoločnosti McROY ako aj na referencie v odbore personálnych agentúr. V minulom mesiaci bola úspešne ukončená prvá fáza implementácie.

„Naša spoločnosť hľadala pre riadenie obchodu a Recruitingu riešenia umožňujúce integráciu s existujúcim IT prostredím, ktorého základom sú produkty Microsoft. Zároveň sme ale potrebovali mať istotu, že v krátkej dobe nebudeme čeliť obmedzeniam z hľadiska plánovanej expanzie našich obchodných aktivít do ďalších európskych zemí. Najviac nás oslovil prístup spoločnosti GEMMA SYSTEMS a platforma Microsoft Dynamics CRM 2011," uviedla COO McROY Slovakia, Jana Mesárová.

„Máme veľkú radosť, že sme boli vybraní ako implementátor Microsoft Dynamics s referenciami v oblasti podpory Recruitmentu. Úspech vo výberovom konaní ukazuje, že naše odborové riešenie pre oblasť HR je nie len plne konkurencieschopné, ale v niektorých ohľadoch lepšie ako ostatné systémy, pretože ponúka komplexné riešenie všetkých agend personálnej agentúry na jednej spoločnej platforme," uviedol konateľ spoločnosti GEMMA SYSTEMS, Maroš Váry.

Ukončením prvej fázy projekt implementácie nekončí. „Prvá fáza implementačného projektu bola uvedená do ostrej prevádzky, vrátane integrácie na naše existujúce informačné systémy. Dnes prebiehajú ďalšie zmluvne zaistené fázy projektu, v ktorých spoločne vyvíjame rozšírenia Dynamics CRM o podporu pre dočasné pridelenia – Temporary Staffing," doplňuje Jana Mesárová.

Holding McROY Group má ambície sa stať jednou z najvýznamnejších personálno-poradenských spoločností na svete. Do konca roku 2014 plánuje pôsobiť vo viac ako desiatke krajín. Holding sa rozhodol umiestniť svoju centrálu na Slovensko, a to ako z dôvodu centrálnej polohy v rámci Európy, tak aj z dôvodu, že je presvedčený o potenciáli trhov v strednej a východnej Európe. Súčasťou holdingovej štruktúry sú spoločnosti vo Veľkej Británii, Českej republike, Rakúsku, Poľsku a Maďarsku.

hore