Microsoft Dynamics AX2012 pre Hitachi Chemical Europe GmbH

GEMMA Systems zahájila projekt implementácie Microsoft Dynamics AX 2012 v Hitachi Chemical Europe GmbH v Düsseldorfe v spolupráci s japonskou spoločnosťou Hitachi, Ltd.

Spoločný projekt vznikol vďaka niekoľkoročnej úspešnej spolupráci medzi japonskou spoločnosťou Hitachi, Ltd. a GEMMA Systems v oblasti implementácie informačných systémov ERP.

Materská spoločnosť Hitachi Chemical v Japonsku si spoločnosť GEMMA Systems vybrala v relatívne dlhom výberovom konaní. GEMMA Systems prináša do tejto spolupráce svoje 20 ročné skúsenosti v oblasti implementácie informačných systémov ERP a vysokú kvalitu implementačného tímu so znalosťou európskeho prostredia a aplikácie Microsoft Dynamics AX pre výrobné a obchodné spoločnosti.

Hitachi, Ltd poskytuje prvotriedny servis v oblasti riadenia a koordinácie projektu na globálnej úrovni. To bol hlavný dôvod, prečo po sérií obchodných rokovaní v ČR, SR ako aj priamo v Japonsku, spojenie Hitachi, Ltd a GEMMA Systems zvíťazilo nad konkurenciou z USA a Nemecka. Hitachi Chemical Europe GmbH plánuje spustiť nový systém do rutinnej prevádzky v prvej polovici roku 2015.

hore