Spoločnosť BAUMIT sa rozhodla pre Microsoft Dynamics AX2012.

BAUMIT, spol. s r.o., popredný európsky výrobca materiálov pre fasády a omietky implementuje v SR najpokročilejší ERP systém od spoločnosti Microsoft, Microsoft Dynamics AX 2012 R2, so spoločnosťou GEMMA SYSTEMS.

Spoločnosť BAUMIT ako dominantný dodávateľ na trhu fasádnych materiálov v SR kladie pri implementácií Microsoft Dynamics AX2012 mimoriadne nároky na bezchybnú a rýchlu zákaznícku logistiku. Nový systém musí podporovať všetky kľúčové podnikové procesy s mimoriadne rýchlou odozvou.

BAUMIT má bohatú skúsenosť s prevádzkovaním DMS a BI na báze Microsoft SharePoint Server a Microsoft SQL Reporting Systems. Od implementácie Microsoft Dynamics AX2012 spoločnosť očakáva tiež ľahké prepojenie s ich existujúcimi DMS a BI systémom.

Vo výberovom konaní sa BAUMIT rozhodol pre spoločnosť GEMMA SYSTEMS, s.r.o., ktorá je zodpovedná za dodávku celkového riešenia vrátane lokalizácie Microsoft Dynamics AX 2012 R2 pre SR.

GEMMA SYSTEMS s viac ako 15 ročnými skúsenosťami s dodávkou ERP riešení pre výrobné spoločnosti patrí medzi popredných dodávateľov Microsoft Dynamics AX v SR. Spoločnosť sa tiež špecializuje na integráciu ERP s kancelárskymi systémami DMS na báze Microsoft SharePoint a CRM/XRM systémami na báze Microsoft Dynamics CRM.

Projekt bol zahájený v 06/2013 s plánovaným nábehom do ostrej prevádzky od 1.1.2014.

hore